Ödeme Seçeneleri / Hesap Numaraları

Bizi paylaşın :)

Ödeme Seçenekleri

Kredi kartı, banka (debit) kartı ve havale/eft aracılığıyla siparişinizin ödemesini yapabilirsiniz.

Kredi Kartı ile ödeme

gozdecicekcilik.com’da Visa, MasterCard ve American Express kartlarınızı kullanarak tek çekim ve taksit seçenekleri ile ödemelerinizi yapabilirsiniz. Taksitli ödeme yapabilmeniz için kullanmış olduğunuz kartın Bonus, World, Maximum, Paraf, CardFinans, Axess ve Advantage programlarına dahil olması gerekiyor.

Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için çok önemlidir. Bu sebeple sipariş formunu doldurmaya başladığınız andan, ödeme sürecinin sonuna kadar gerçekleşen tüm işlemleriniz 3’üncü kişilerin erişimine karşı SSL sertifikası ile korunmaktadır. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3’üncü kişiler tarafından görülememekte, Gözde Çiçekçilik tarafından kayıt edilmemektedir.

Banka Kartı (Debit Kart) ile ödeme

gozdecicekcilik.com’dan verdiğiniz siparişlerin ödemesinde banka kartı da kullanabilirsiniz. Sitemizde tüm bankalara ait debit kartlar geçerli olup, dilediğiniz banka kartıyla ödeme yapma imkânınız bulunmaktadır.

Havale/ EFT ile ödeme

Kredi kartınız yoksa veya kartınızı internet üzerinde kullanmak konusunda çekinceleriniz bulunuyorsa ödemelerinizi havale/ EFT yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş numaranızı lütfen açıklama kısmında belirtiniz. “Sipariş numarasını” eksiksiz ve doğru olarak yazmanız ödemenizin onaylanmasını ve siparişinizin hazırlanmasını hızlandıracaktır. Ödeme bilgileri sayfasında “Havale/ EFT ile ödeme” seçeneğini seçiniz. Havale bilgilerini girerken IBAN numarası ve alıcı bilgilerini doğru yazmanız çok önemlidir.

 


IBAN: TR48 0006 4000 0013 6001 3124 17 Ümit UYSAL Hesabı

HESAP NO: 3600 –  13124 17 MUĞLA 


IBAN: TR44 0006 2000 5070 0006 6186 14 Ümit UYSAL Hesabı

HESAP NO: 507 – 6618614 MUĞLA 

 


Copyright 2020
www.gozdecicekcilik.com
Yaka Digital Agency
× WhatsApp